MĘSKA RZECZ Lucynki – warsztaty dla mężczyzn w trakcie leczenia onkologicznego

Dodano: 22 listopada 2021
 

Katarzyna Radkiewicz, Marta Powaga, Joanna Alina Neczajewska i Ewa Wojciechowska oraz Grupa Gorzowskich Przyjaciół zapraszają na pierwszą edycję warsztatów dla mężczyzn w trakcie leczenia onkologicznego „MĘSKA RZECZ Lucynki”.

Warsztaty dla mężczyzn są naturalną konsekwencją zajęć dla kobiet, które odbywają się od blisko 7 lat pod honorowym patronatem Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie!
Warsztaty są nieodpłatne.

Zapisy e-mailowe: meskarzeczlucynki@gmail.com przyjmuje Marta Powaga.
W e-mailu należy podać swoje imię nazwisko, adres i numer telefonu.

Listopadowa Męska Rzecz:
24.11.2021 (środa) g. 18.00 Klub Kultury MCK Jedynka, ul. Chrobrego 9 – warsztaty rozwoju osobistego – Oktawian Kowalczyk.

Liczba miejsc ograniczona.

OKTAWIAN KOWALCZYK – dyplomowany Trener Biznesu, certyfikowany trener Extended DISC®, dyplomowany coach, praktyk i facilitator Points of You®, edukator, szkoleniowiec. Idea „lifelong learning” – uczenie się przez całe życie – jest mu bardzo bliska, każda sytuacja pozwala wyciągać wnioski i uczyć się. Obszerną wiedzę i doświadczenie przekazywał w projektach Trenerskich i Akademii Menagera. Jako Facilitator prowadzi warsztaty i konsultacje rozwojowe w całej Polsce. W biznesie specjalizuje się w projektach z zakresu przywództwa, budowania zespołów, zarządzania zmianą, zarządzania energią osobistą, coachinowego stylu kierowania, zarządzania talentami. Uczestniczy i angażuje się w działania i projekty pro bono. Jako koordynator lokalny projektu Noc Szkoleń organizował otwarte eventy szkoleniowe, podczas których można było poznać lokalnych trenerów i osoby zajmujące się szeroko rozumianym rozwojem osobistym. Jako facilitator i praktyk Points of You® pracuje z obrazem, metaforą i muzyką podczas swoich warsztatów i szkoleń. Słuchanie, zmiana perspektywy, różne punkty widzenia, medytacja to elementy, z których korzysta cały czas. Prywatnie mąż, ojciec, niepoprawny optymista i gaduła.

Europenian flag

.