” Najszybszy Chłopak” zwycięzcą Getting Out Festival 2020!

Dodano: 4 grudnia 2020
 

Laureatem GOF 2020 po naradzie jurorów został ” Najszybszy Chłopak” czyli Gabriel Jung. Gratulujemy zwycięzcy konkursu. A tak swoją decyzję uzasadnili jurorzy II etapu konkursu:

ZAMILSKA: Smaczna maniera, odwaga i zbawienny w dzisiejszych czasach dystans. Lubię dziwnych ludzi z pomysłem na siebie. Mam nadzieję, że Najszybszy Chłopak włoży ogrom pracy i wyfrunie wysoko.

JAKUB KNERA: Najszybszy chłopak wykazał się pomysłem na muzykę i pomysłem na siebie. Intrygujący jest zarówno jego wizerunek jak i produkcja muzyczna, a także teksty i tematy, które w nich porusza. W tego typu konkursach ważne jest nie tylko jedno nagranie czy sesja koncertowa, ale umieszczenie ich w kontekście obranej ścieżki muzyka, bardziej holistycznego spojrzenia na swoją twórczość, treść, którą chce się przekazać i formy, w jakiej jest to zaprezentowane. W tym przypadku wydaje się to przemyślane i bardzo dobrze rokuje na przyszłość. Czekam na debiutancki album!

PAWEŁ WALICKI (ART2 Music): Wśród tegorocznych uczestników Getting Out Festival najbardziej zaabsorbował mnie Najszybszy Chłopak. Projekt gotowy do zdobywania publiczności. Produkcja muzyczna na dobrym poziomie, zwracające uwagę aranżacje, elektronika z charakterem i wyróżniającą koncepcją. Oszczędnie ujęte teksty, skutecznie przenikające do  głowy. Wyrazisty wizerunek wokalisty w prostym ale niebanalnym teledysku  –  ciekawa estetyka, dystans, poczucie humoru. dobre zdjęcia, świetny montaż, stylizacja.  Generalnie bardzo obiecujące, czekam na więcej. 

Tym samym Gettin Out Festival 2020 – online uważamy za zrealizowany. Jeszcze raz gratulujemy finalistom II etapu, wszystkim dziękujemy za nadesłane zgłoszenia a Laureatowi życzymy powodzenia. Z niecierpliwością czekamy co zaserwuje Najszybszy Chłopak.

Europenian flag

.