Wywiad ze zwycięzcą GOF 2020

Dodano: 4 grudnia 2020
 

Zadaliśmy Laureatowi kilka pytań, niestety na odległość.” Najszybszy Chłopak” czyli Gabriel Jung o sobie i planach na najbliższe miesiące.

 Skąd jesteś, skąd jest Twoja twórczość? Z Gorzowa, z Krakowa, z globalnej wioski?

 G.J. Cześć. Pochodzę z Gorzowa Wielkopolskiego, ale od jakiegoś czasu urzęduje w Krakowie.

Konkursy to nie jest ulubiona bajka artystów, zdarza się, że werdykt jury budzi różne emocje. Co myślałeś, na co liczyłeś składając zgłoszenie a jakie masz refleksje teraz jako zdobywca nagrody głównej?

G.J. Zgłosiłem się do konkursu, bo szukałem rozwiązań, które mogłyby mnie wesprzeć w przygotowaniu albumu na poziomie pożądanym przeze mnie, a przez werdykt jest mi bardzo miło. Fajnie, że doceniacie, bo ciężko pracuję.

Masz już materiał na swoją płytę, udzielasz się w innych projektach. Na co możemy liczyć w najbliższych miesiącach?

G.J. Szczerze mówiąc ciągle pracuję nad materiałem i poprawiam rzeczy. Swój solowy album nazwę „Zabawa I Kochanie” i wstępnie planuję jego premierę na 12 marca. Wtedy mam urodziny. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to od stycznia zaczną pojawiać się teledyski. Wcześniej udało mi się być częścią składanki wixapolu (Najszybszy Chłopak – Poszaleć) , zrobić swoje intro do płyty Rzabki (Najszybszy Chłopak – Miłość) i stworzyć trochę muzyki pod innymi pseudonimami.

Chcesz kogoś pozdrowić ?

G.J. Chciałbym pozdrowić moją narzeczoną Juleczkę.

Dziękujemy i powodzenia !

Europenian flag

.