Poparzeni Kawą Trzy na Dobry Wieczór Gorzów 2023

Dodano: 27 lipca 2023
 

Tegoroczny cykl Dobry Wieczór Gorzów zakończy występ zespołu Poparzeni Kawą Trzy.

Zespół powstał w 2005 roku utworzony przez pracowników Radia RMF FM i Radia Zet. Wydanie pierwszej płyty w 2011 roku zbiegło się ze spektakularnym sukcesem na „Festiwalu Top Trendy” w Sopocie, gdzie zespół zdobył Nagrodę Dziennikarzy, a miesiąc później zwyciężył na ogólnopolskim festiwalu „Przebojem na antenę”. Od tej chwili „Poparzeni Kawą Trzy” goszczą na największych polskich scenach festiwalowych takich jak „Przystanek Woodstock 2012” zarejestrowany na DVD, Ostróda Reggae Festiwal, „Czad festiwal, „Finały WOŚP” w Polsce i za granicą, „Lato Dwójki i Radia Zet”, a miliony bawią się przed telewizorami w rytm „Kawałka do tańca” podczas sylwestrowych nocy organizowanych przez Polsat.

Teksty do wszystkich utworów, a wśród nich takich przebojów jak „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Wezmę cię”, „Okrutna zła i podła” pisze Rafał Bryndal. Muzykę, określaną jako miks ska/rocka i miejskiego folku, komponują sami Poparzeni.

19.04.2019 r. miała premierę kolejna płyta zatytułowana „Zakochaj się we mnie”, a w ślad za nią videoclip do singla o tym samym tytule. Najnowsza produkcja to utwór „Urodziny”, który za sto lat ma zastąpić… „sto lat” i… musical – komedia muzyczna „Okrutna, zła i podła” z Katarzyną Pakosińską w roli głównej, do której scenariusz napisał Rafał Bryndal, a wyreżyserowała Beata Harasimowicz.

Skład: Roman Osica, Krzysztof Zasada, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Piotrek Sławiński, Marian Hilla, Jacek Kret.

3 września 2023, godz. 19:00
Scena na Starym Rynku
Wstęp wolny.

Więcej na: dobrywieczorgorzow.pl/

Europenian flag

.