SZÓSTE URODZINY „LUCYNEK”

Dodano: 23 czerwca 2021
 

WYSTAWA FOTOGRAFICZNA ANNY RZEMIENIECKIEJ-GAWĘDY i KATARZYNY RADKIEWICZ „KOBIETA ZMIENNĄ JEST”

30.06.2021 GODZ. 17:30, KLUB KULTURY MCK JEDYNKA, UL. CHROBREGO 9

Z okazji 6. urodzin Ania Rzemieniecka-Gawęda i Kasia Radkiewicz zabrały Lucynki w ciekawą i twórczą podróż. Lata 20. i 30. stały się inspiracją dla stylistki Moniki Kowalskiej, makijażystek Ady Głodowskiej i Żanety Naronowicz-Kozioł, autorek fotografii Ani i Kasi, ale przede wszystkim dla samych uczestniczek warsztatów. Przygotowania do sesji były ciekawym elementem terapii w dobie pandemii. Upływ czasu i zmiany to nieodłączny element Lucynkowego życia. Dlatego właśnie „Kobieta zmienną jest”. A zmienia się wszystko. Jedno jest constans – apetyt na życie.

ANIA RZEMIENIECKA-GAWĘDA to zdolna i utalentowana autorka fotografii. Przyjaciółka z największą pogodą ducha i radością w sercu. Niezwykle skromna i niewiele mówiąca o sobie. Lektorka języka angielskiego. Nauczycielka inna, niż wszystkie.

KASIA RADKIEWICZ – gorzowianka, wieloletnia dziennikarka, pasjonatka fotografii, pomysłodawca i organizator warsztatów dla kobiet w trakcie leczenia onkologicznego ”LUCYNKI”, a także gorzowskiej całorocznej akcji oddawania włosów dla kobiet po chemioterapii „Oddałeś głos? Teraz oddaj włos!”, absolwentka łódzkiej filmówki.

Europenian flag

.