Teatralne Podwieczorki dla najmłodszych – „O rybaku i złotej rybce”

Dodano: 27 marca 2023
 

O rybaku i złotej rybce

Aktorzy teatru Tup Tup zapraszają dzieci do magicznego świata, gdzie wszelkie marzenia mają szansę się ziścić. Do świata, gdzie każdy może zostać piękną królewną lub dzielnym rycerzem. Wspólnie będziemy szukać szczęścia i umiaru i dowiemy się, że nie zawsze trzeba chcieć więcej, czasem warto cieszyć się tym, co się ma. W spektaklu występują aktorzy oraz lalki, pojawią się piosenki na żywo, a także pokaz żonglerski. Scenariusz inspirowany jest dwiema baśniami braci Grimm „O rybaku i jego żonie” oraz „Złote dzieci”.

Wystąpi Teatr Tup Tup z Malinowa – Nina Malinowska i Dariusz Dziewięcki.

Nina Malinowska – Aktorka, piosenkarka i kompozytorka. Absolwentka Szkoły Aktorskiej Jana i Haliny Machulskich. Ze swoim autorskim monodramem „Taka umrę” zwiedziła przeróżne sceny w całej Polsce. Występowała między innymi w warszawskich teatrach: Rampa i 6 Piętro. Jej tajną bronią jest anielski głos, którym hipnotyzuje publiczność. Wykorzystuje go w piosenkach zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Dariusz Dziewięcki – Aktor, reżyser, żongler oraz niezbyt poważny iluzjonista. Ku swojemu wielkiemu zdziwieniu odnalazł swoje prawdziwe aktorskie Ja w pracy z lalkami. Jego głównym atutem jest umiejętność rozśmieszenia nawet najpoważniejszego dziecka. Równie dobrze, a może nawet lepiej niż na scenie czuje się na widowni, wydając polecenia aktorom. Reżyser z zamiłowania i wykształcenia. Film w jego reżyserii „W oparach Nikisza” został wyróżniony na prestiżowym festiwalu w USA oraz doczekał się projekcji na Festiwalu Filmowym w Cannes.

29 kwietnia 2023, godz. 16:00
Sala widowiskowa MCK, ul. Drzymały 26
Wstęp wolny.

Europenian flag

.