Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu – Live in … Gorzów

Dodano: 14 maja 2012
 

gorzow_1200x600pxData: 26.05.2012, godz.  20:00
Miejsce: Amfiteatr – Gorzów Wielkopolski

Bilety do nabycia:
W Miejskim Centrum Kultury w Gorzowie przy ul. Drzymały 26, w sklepach: Empik, Saturn i Media Markt, na portalach: www.kupbiletonline.pl, www.ebilet.pl, www.biletynakabarety.pl, www.ticketpro.pl, www.tickeportal.pl

Cena: 50zł, 70zł, 100zł

Live in… Gorzów … to premiera nowego programu Waldemara Malickiego i Filharmonii Dowcipu w gorzowskim amfiteatrze.

Znakomita muzyka, wyśmienity humor, adrenalina do potęgi, perfekcyjny dźwięk , oszałamiająca zgrana z muzyką gra świateł tworzą widowisko godne i tego amfiteatru i XXI wieku. Wszystko jest naprawdę, na żywo i dzieje się na oczach widzów.

Live In… to widowisko, którego jedyny spektakl odbył się w wypełnionej po brzegi Sali Kongresowej w Warszawie. Powstałe z niego DVD przebojem wdarło się na listy TOP sprzedaży. Teraz autorzy zamierzają je zagrać premierowo w amfiteatrze w Gorzowie i razem z gorzowską publicznością stworzyć wydarzenie, które na długo zapadnie w pamięć i Widzom i artystom.

„To była uczta dla uszu, ale i dla oczu. Koncert był FENOMENALNY. Tyle talentu w jednym miejscu!!!! Bardzo dziękuję za te chwilę wzruszeń, jakiej mi dostarczyliście” – to opinia jednego z dwunastu tysięcy widzów jesienno zimowych koncertów Filharmonii Dowcipu. Nie jest odosobniona, ale też cały zespół Filharmonii Dowcipu, orkiestra, soliści, dyrygent Bernard Chmielarz i lider formacji Waldemar Malicki ostro pracują, żeby opinia o koncertach Filharmonii Dowcipu jako o prawdopodobnie najlepszym muzycznym show w Polsce była zasłużona. Reżyser Jacek Kęcik też się stara.

Podczas widowiska będzie można usłyszeć i zobaczyć między innymi słynną 'Carmen’ na rockowo, a także temat z serialu Peter Gunn, czy nastrojowe i wzruszające 'Dzieci Sancheza’. Nie zabraknie oczywiście popularnej muzyki rozrywkowej między innymi 'My Heart Will Go On’ w wykonaniu wybitnych solistów operowych oraz orkiestry symfonicznej. Całość widowiska jak zwykle wypełni lekkość słowa i wirtuozeria fortepianu Waldemara Malickiego

Po koncercie twórcy i soliści spotkają się z publicznością prywatnie – jeżeli będzie na to miała ochotę – podpiszą swoje płyty, porozmawiają, wymienią się opiniami. Do zobaczenia.

Więcej informacji na temat Filharmonii Dowcipu:

www.filharmoniadowcipu.pl

Europenian flag

.