Zajęcia z fotografii w Studiu Plastyki

Dodano: 26 października 2015
 

W odpowiedzi na liczne pytania gorzowian o możliwość nauki fotografowania dla osób o znikomych umiejętnościach posługiwania się aparatem fotograficznym, Studio Plastyki Miejskiego Centrum Kultury ogłasza nabór na zajęcia z fotografii na poziomie podstawowym.

Obszar tematyczny obejmuje wiedzę teoretyczną w zakresie zasad posługiwania się urządzeniami rejestrującymi obraz oraz zajęć praktycznych w ćwiczeniu poszczególnych zagadnień różnego sposobu utrwalania wizji rzeczywistości. Spotkania dedykowane są dla osób dorosłych i młodzieży starszej. Ćwiczenia i wykłady prowadzone będą przez wieloletniego właściciela zakładu fotograficznego, mistrza fotografii Henryka Samborowskiego.

Informacje dodatkowe oraz inne szczegóły dotyczące zasad uczestnictwa i sposobu prowadzenia zajęć, opłaty organizacyjnej oraz potrzebnych sprzętów przedstawione będą na zebraniu informacyjnym, którego termin zostanie ogłoszony po zakończeniu naboru. Chętni mogą zgłaszać się do Studia Plastyki MCK, ul. Chrobrego 13, w dni powszednie od 10.00 do 18.00, lub tel. 95 7390 007 do 6 listopada 2015 r.
Ilość miejsc jest ograniczona.

Przewidujemy, że zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywać się będą w piątki w godzinach 17.00-18.30 w Studiu Plastyki MCK w Gorzowie, ul. Chrobrego 13.

Zapraszamy!

Europenian flag

.