Zdzich Rabenda – “Spływ wzdłuż i wszerz. Dmuchanym kajakiem przez Polskę”

Zdzich Rabenda

Tyski podróżnik, promujący turystykę rowerową, kajakową, pieszą. Zachęca ludzi do aktywnego spędzania czasu. Opisuje swoje przygody na blogu “Takie tam z tripa” oraz prowadzi wykłady na temat swoich podróży w całej Polsce.

Na bazie swoich podróży założył autorską działalność edukacyjną o charakterze podróżniczym TYŚ WIDZIOŁ. Od wielu lat jeździ w bardziej i mniej odległe zakątki naszego globu, poznając piękno przyrody, kulturę i dorobek cywilizacji człowieka.

Zdzich Rabenda ma w swoim portfolio wiele prezentacji, którymi pokazuje trasy w różnych częściach świata i to nie tylko te lądowe, ale również wodne. Dzięki niemu także dzieci mogą poznać tajniki podróżowania poprzez różnorakie warsztaty. Poniżej fragment opisu prezentacji pt. “Spływ wzdłuż i wszerz. Dmuchanym kajakiem przez Polskę”.

“Po udanej wyprawie rowerowej dookoła Polski Zdzich Rabenda szukał nowego sposobu na dalsze poznawanie ojczyzny. W tym celu wyruszył z Tychów z dmuchanym kajakiem na plecach pociągiem i autostopem na sam koniec Polski i Unii Europejskiej – do przejścia granicznego z Ukrainą w Dorohusku z zamiarem przepłynięcia “na skos” od wschodniej do zachodniej granicy kraju ponad 1200 kilometrów największymi polskimi rzekami Bugiem, Narwią, Wisłą, Brdą, Kanałem Bydgoskim, Notecią, Wartą i Odrą.”

Wydarzenia IV edycji Festiwalu MultiKulti z udziałem Zdzicha Rabendy:

21 kwietnia 2018 (sobota), godz. 11:00 – ZDZICH RABENDA – warsztaty dla dzieci “Zostań podróżnikiem” – Amfiteatr MCK – sala artystów,

21 kwietnia 2018 (sobota), godz. 17:30 – ZDZICH RABENDA – SPŁYW WZDŁUŻ I WSZERZ. DMUCHANYM KAJAKIEM PRZEZ POLSKĘ – sala widowiskowa MCK,

22 kwietnia 2018 (niedziela), godz. 10:30 – ZDZICH RABENDA – warsztaty dla młodzieży i dorosłych “Kreatywne, tanie i świadome podróżowanie” – sala widowiskowa MCK.

www.fb.com/takietamztripa

www.takietamztripa.pl

www.tyswidziol.pl

Europenian flag